wyburzenia budynków wielorodzinnych
  wyburzenia budynków wielorodzinnych kraków
  wyburzenia budynków
  Oferta
  kontakt
  Wyburzenia budynków jednorodzinnych
  Wyburzenia budynków wielorodzinnych
  Wyburzenia biurowców
  Wyburzenia mostów
  Wyburzenia konstrukcji
  Wyburzenia kominów
  Wyburzenia fabryk


Wyburzenia budynków wielorodzinnych

Wyburzenia budynków wielorodzinnych nie są prostym zabiegiem. Zwykle takie budynki stoją w sąsiedztwie innych tego rodzaju budynków co najczęściej wiąże się z utworzeniem planu wyburzenia i przedstawieniem go do zaakceptowania w urzędzie na etapie starania się o pozwolenie na rozbiórkę.

Wyburzenie należy przeprowadzić tak by sąsiednie budynki nie ucierpiały na tym oraz żeby nie zanieczyścić okolicy. Przy wyburzeniach większego rodzaju budynków bardzo często stosuje się polewaczki tak by rozpadające się ściany lub gruz ładowany na samochody ciężarowe nie pylił po okolicy.

Przy wyburzeniu budynków wielorodzinnych niezbędny jest kierownik wyburzenia, który pilnuje harmonogramu i jakości wykonywanych prac.

Wyburzany budynek w żadnym wypadku nie może być burzony od dołu czyli podcinany ponieważ grozi to katastrofą budowlaną. W każdej chwili może się zawalić na osoby znajdujące się na placu lub na ciężki sprzęt pracujący tuż obok budynku.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia ewentualnego wyburzenia wskazanego przez Państwa budynku, harmonogramu i kosztów z owym wyburzeniem związanych.

© 2018 wyburzymy.com.pl
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm