wyburzenia budynków kraków
  rozbiórka budynków kraków
  wyburzenia kraków
  wyburzenia hal
  wyburzenia fabryk
  wyburzenia kominów
  wyburzenia mostów
  Oferta
  kontakt
  Wyburzenia budynków jednorodzinnych
  Wyburzenia budynków wielorodzinnych
  Wyburzenia biurowców
  Wyburzenia mostów
  Wyburzenia konstrukcji
  Wyburzenia kominów
  Wyburzenia fabryk


Oferta

Wyburzanie obiektów o charakterze kubaturowym, przemysłowym, inżynieryjnym to specjalność naszej firmy. Zajmujemy się również wyburzaniem budynków ogólnie uznanych, jako użyteczne publicznie - fabryk, hal, magazynów, kominów, mostów, wiaduktów, tuneli i wielu innych. W zależności od rodzaju wyburzanych nieruchomości, stosujemy dwie metody, którymi się posługujemy – mechaniczną lub minerską.

Podczas rozbiórki z wykorzystaniem metody mechanicznej, wykorzystujemy nasz ciężki sprzęt wyburzeniowych. Wykorzystujemy między innymi Kraków koparki, które wyposażone są w odpowiednie elementy specjalistyczne – młoty hydrauliczne lub nożyce, które wykorzystuje się do kruszenia betonu i cięcia stali. Metoda minerska, którą również stosujemy, polega na wykorzystaniu podczas prac wyburzeniowych materiałów wybuchowych.

Nasza firma wykonuje również kompleksowe działania po wyburzeniach – przygotowanie terenu pod kolejną inwestycję. Zapewniamy utylizację oraz zagospodarowanie materiałów pozostałych po danej rozbiórce – w oparciu o przepisy prawa – oferujemy również recykling gruzu betonowego oraz ceglanego. Przy pomocy naszego sprzętu do kruszenia dokonujemy prac na materiale porozbiórkowym, uzyskując w ten sposób materiał budowlany, który można wykorzystać przy następnych inwestycjach. Nasza firma oferuje również usługi polegające na częściowej rozbiórce obiektów.

Polegają one między innymi na obniżeniu kondygnacji budynku o kilka pięter lub na odcięciu przylegającego budynku - przy zachowaniu pierwszego do dalszego użytkowania.

© 2018 wyburzymy.com.pl
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm